Zakłady sportowe i gry kasynowe online w Polsce stały się jeszcze wygodniejsze i zyskowniejsze dzięki bukmacherowi Mostbet. Nasza firma oferuje szeroki wybór wydarzeń sportowych do zakładów sportowych, gry w kasynie internetowym Mostbet, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Skorzystaj także z naszej aplikacji mobilnej, aby zawsze być na bieżąco z grą.

Zweryfikowana lista zawodników na Bieg Marduły!

Zweryfikowaliśmy listę zawodników, którzy zakwalifikowali się i opłacili start w tegorocznej edycji Wysokogórskiego Biegu im. dh. Franciszka Marduły. Oto ona:
https://bgtimesport.pl/zawody/lista/id/462/bieg_id/617
Jak widzicie na liście znajduje się łącznie 316 startujących na 320 dostępnych miejsc. Brakujące 4 wolne miejsca na liście głównej biegu zostaną uzupełnione o zawodników z listy rezerwowej, którzy najwcześniej dokonali swojego zgłoszenia. Zawodnicy Ci zostaną poinformowani o możliwości startu w zawodach (e-mailem i poprzez sms).

Wkrótce opublikujemy także listę zawodników Biegu Sokoła.

p.s. Niestety w dalszym ciągu trwają rozmowy z TPN dot. organizacji Biegu im. Wł. Hrabiego Zamoyskiego rozgrywanego w ramach Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem, zatem o terminie zapisów na ten bieg poinformujemy Was, jak tylko będziemy mieć informacje na piśmie.