Zakłady sportowe i gry kasynowe online w Polsce stały się jeszcze wygodniejsze i zyskowniejsze dzięki bukmacherowi Mostbet. Nasza firma oferuje szeroki wybór wydarzeń sportowych do zakładów sportowych, gry w kasynie internetowym Mostbet, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Skorzystaj także z naszej aplikacji mobilnej, aby zawsze być na bieżąco z grą.

Ważny komunikat!!!

Drogie zawodniczki i zawodnicy!
Zweryfikowaliśmy Wasze wpłaty za uczestnictwo we wszystkich tegorocznych biegach. Niestety wiele osób pomimo zapisania się nadal nie opłaciło swojego startu.
Aktualne listy startowe znajdują się tutaj:
Bieg Marduły:
https://my.raceresult.com/276134/participants
Bieg Sokoła:
https://my.raceresult.com/276139/participants
Bieg Zamoyskiego:
https://my.raceresult.com/276422/participants

Sprawdźcie, czy Wasze nazwiska podświetlone są „na zielono”. Jedynie takie osoby są pewne startu w zawodach. Pozostali zawodnicy mają jeszcze okazję do uzupełnienia wpłat, ale jeśli tego nie dokonają, to po 5 czerwca będziemy musieli niestety usunąć nieopłacone zgłoszenia do zawodów A nie chcielibyśmy tego robić.
Przypominamy, wpłaty w wysokości wskazanej przy zapisie należy wpłacić na konto TG „Sokół” Zakopane nr 88 1240 5165 1111 0010 5075 7175 tytułem „imię, nazwisko, udział w Biegu …………..”. W przypadku dokonywania wpłaty prosimy o wysłanie potwierdzenia na naszego maila: biegisokole@gmail.com

Najważniejsza informacja na dziś: mamy jeszcze sporo wolnych miejsc na czerwcowe zawody!!! Zatem namawiajcie swoich znajomych, członków rodziny, koleżanki i kolegów z pracy lub z bieżni do startu i zapisywania się na ten wyjątkowy bieg. Poniżej podajemy linki do zapisów:
Bieg Marduły:
https://my.raceresult.com/276134/registration
Bieg Sokoła:
https://my.raceresult.com/276139/registration
Bieg Zamoyskiego:
https://my.raceresult.com/276422/registration

Jak Was zachęcić?
Być może będzie to ostatnia okazja do startu w Biegu Sokoła i Biegu Zamoyskiego oraz całym GP. Niestety mała ilość chętnych do startu w tych biegach a w szczególności ograniczenia ze strony TPN (mała ilość pozwoleń na biegi) zmusza nas do rozważenia rezygnacji z organizacji tych 2 biegów i skupieniu się jedynie na naszych sztandarowych zawodach – Biegu Marduły.
Dodatkową zachętą dla „zakopiańczyków” startujących w Biegu Sokoła będzie osobna klasyfikacja dla najlepszego zawodnika z naszego miasta!!! Zatem polecajcie nas, zapisujcie się, opłacajcie start i do zobaczenia za miesiąc 

Sprawmy, aby te zawody były wyjątkowe.

Z sokolim pozdrowieniem

Leave a comment