WAŻNE INFORMACJE!

BIURO ZAWODÓW mieści się budynku strażnicy Sokoła (za kinem Sokół) i będzie otwarte dla Was w piątek od 16:00 do 21:00 oraz w sobotę przed startem od 6:00.

TOALETY znajdują się także w strażnicy i będą do Waszej dyspozycji zarówno w piątek jak i sobotę.

ODPRAWA TECHNICZNA będzie udostępniona na naszym fb i stronie www.biegisokole.pl w PIĄTEK ok. 17:00.

Wg stanu na dzień dzisiejszy, START biegu przewidziany jest na godz. 7:00 a trasa jest niezmieniona, tj. z Karbem i Przełęczą Świnicką włącznie. Śniegu na trasie BRAK. Śledzimy na bierząco sytuację pogodową i w przypadku zagrożenia burzowego (pogoda jest dość zmienna w tym tygodniu) będziemy podejmować decyzje co do ewentualnego wcześniejszego startu biegu.

W piątek o 18:00 w Kinie Miejsce (małe kino w budynku Sokoła) organizujemy SPOTKANIE pt. "DWA POKOLENIA SKYRUNNINGU", które poprowadzi etatowy od roku duet Sokołów - Wojtek Teister i Tomek Moskalik. Pogadają oni z fantastycznymi gośćmi: Przemkiem Sobczykiem, Michałem Dudczakiem i Marcinem Kunzem. Nie zabraknie ciekawych historii, dociwkliwych pytań no i humorystycznych akcentów. Wstęp oczywiście wolny. Zapewniamy, że warto będzie tam być!!!

W sobotę od 6:00 do 14:00 w strefia start/meta w parku miejskim do Waszej dyspozycji będzie MASAŻYSTA, który rano może pomóc paru osobom rozgrzać mięśnie przed biegiem, natomiast po biegu rozmasować je. Ilość miejsc ograniczona, obowiazuje system zgłoszeniowy🤪

A tymczasem ekipa zakopiańskiego Sokoła zakończyła przygotowywanie pakietów startowych na sobotni Bieg im. dha Franciszka Marduły😍 Walczymy!!!

Leave a comment