RUSZAMY Z ZAPISAMI NA BIEG ZAMOYSKIEGO!!!

10 kwietnia 2021 roku (w sobotę) o godz. 20:00 ruszamy z uzupełniającymi zapisami na tegoroczny Bieg Zamoyskiego.
A oto link do zapisów:
https://bgtimesport.pl/zawody/biegi/id/463
Przypominamy, że ze względu na charakter biegu musimy jak zwykle ograniczyć ilość startujących zawodników do 250-300 osób – dokładna ilość uczestników będzie znana po wydaniu ostatecznej decyzji przez TPN (w tym 20 miejsc do dyspozycji organizatora m.in. dla uczestników elity i sponsorów).
W związku z odwołaniem Biegu Zamoyskiego w 2020 roku zawodnicy, którzy znaleźli się na liście startowej tamtego biegu i nie wycofali dokonanych opłat startowych lub wyrazili zgodę na przepisanie pakietu startowego na 2021 rok, zostali z automatu wpisani na tegoroczną listę startową i nie muszą dokonywać dodatkowych zapisów. Wobec powyższego limit dostępnych zgłoszeń na bieg pomniejszony jest o już znajdujących się na liście startowej.
Zapisy trwają od 10 kwietnia 2021 r. (od godz. 20:00) do wyczerpania limitu miejsc lub do 30 maja 2021 r. Po wyczerpaniu limitu miejsc zostaną otwarte zapisy na listę rezerwową (o czym poinformujemy osobnym komunikatem). O znalezieniu się na liście startowej biegu decyduje kolejność zarejestrowanych zgłoszeń.
W przypadku pomyślnego dostania się na listę startową opłatę startową w wysokości 80,00 zł należy uiścić w ciągu 5 dni roboczych od rejestracji poprzez wpłatę na konto TG „Sokół” Zakopane nr 88 1240 5165 1111 0010 5075 7175 tytułem „imię, nazwisko, wpisowe za udział w Biegu Zamoyskiego”. W przypadku braku opłaty zgłoszenie zostanie usunięte.

Osoby, które startują w Grand Prix i opłacili już start w Biegu Marduły i Biegu Sokoła po zakwalifikowaniu się na listę Biegu Zamoyskiego winni dopłacić różnicę pomiędzy kwotą 400,00 zł a dokonanymi dotychczas wpłatami.

Przy dokonywaniu zgłoszenia na bieg należy bezwzględnie zaznaczyć pole: akceptacja regulaminu. Jego treść znajduje się tutaj: https://www.biegisokole.pl/bieg-zamoyskiego/regulamin/.

W związku z licznymi roszadami na zeszłorocznej liście zgłoszeniowej boimy się, że mogliśmy kogoś omyłkowo wykreślić z listy. Prosimy Was zatem, abyście zweryfikowali, czy Wasze nazwiska znajdują się na liście, która jest dostępna pod poniższym linkiem:
https://bgtimesport.pl/zawody/lista/id/463/bieg_id/618

Po tej weryfikacji będziemy mieli pewność, że nie pominęliśmy nikogo. W razie błędów na ww. liście prosimy o informację na naszego e-maila: biegisokole@gmail.com. Jeśli Wasze zgłoszenie jest ok., nie musicie pisać!