Ruszamy z zapisami na Bieg Sokoła!!!

23 marca (we wtorek) o godz. 20:00 ruszamy z uzupełniającymi zapisami na tegoroczny Bieg Sokoła.
Przypominamy, że ze względu na charakter biegu musimy jak zwykle ograniczyć ilość startujących zawodników do 200 osób (w tym 20 miejsc do dyspozycji organizatora m.in. dla uczestników elity i sponsorów).
W związku z odwołaniem Biegu Sokoła w 2020 roku zawodnicy, którzy znaleźli się na liście startowej tamtego biegu i nie wycofali dokonanych opłat startowych lub wyrazili zgodę na przepisanie pakietu startowego na 2021 rok, zostali z automatu wpisani na tegoroczną listę startową i nie muszą dokonywać dodatkowych zapisów. Wobec powyższego limit dostępnych zgłoszeń na bieg pomniejszony jest o już znajdujących się na liście startowej zawodników i wynosi on 76 osób.
Zapisy trwają od 23 marca 2021 r. (od godz. 20:00) do wyczerpania limitu miejsc lub do 10 maja 2021 r. Po wyczerpaniu limitu miejsc zostaną otwarte zapisy na listę rezerwową (o czym poinformujemy osobnym komunikatem). O znalezieniu się na liście startowej biegu decyduje kolejność zarejestrowanych zgłoszeń.
W przypadku pomyślnego dostania się na listę startową opłatę startową w wysokości 110,00 zł należy uiścić w ciągu 5 dni roboczych od rejestracji poprzez wpłatę na konto TG „Sokół” Zakopane nr 88 1240 5165 1111 0010 5075 7175 tytułem „imię, nazwisko, wpisowe za udział w Biegu Sokoła”. W przypadku braku opłaty zgłoszenie zostanie usunięte.

Osoby, które będą chciały pobiec Grand Prix informujemy, iż niestety w dalszym ciągu istnieje ryzyko, że Bieg Zamoyskiego może odbyć się na innej od zaplanowanej pierwotnie trasie, jednak taką informację będziemy mogli przekazać Wam dopiero po zakończeniu uzgodnień. Jeśli ta niepewność Wam nie przeszkadza, to spróbujcie się zapisać na Bieg Sokoła. Jeśli uda Wam się dostać na listę, opłaćcie pełną kwotę za udział w tym biegu, a po ogłoszeniu zapisów na pozostałe biegi dopłacicie resztę należnej sumy za całe GP.

Przy dokonywaniu zgłoszenia na bieg należy bezwzględnie zaznaczyć pole: akceptacja regulaminu. Jego treść znajduje się tutaj: https://www.biegisokole.pl/bieg-sokola/regulamin/.

Link do zapisów zostanie udostępniony na stronie www.biegisokole.pl oraz na facebooku zawodów do poniedziałkowego wieczora!

Leave a comment