Zakłady sportowe i gry kasynowe online w Polsce stały się jeszcze wygodniejsze i zyskowniejsze dzięki bukmacherowi Mostbet. Nasza firma oferuje szeroki wybór wydarzeń sportowych do zakładów sportowych, gry w kasynie internetowym Mostbet, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Skorzystaj także z naszej aplikacji mobilnej, aby zawsze być na bieżąco z grą.

Ruszamy z XI edycją Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem!!!

Drodzy Biegacze!
Ruszamy z przygotowaniami do XI Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem - edycja 2022. Na razie najważniejsza informacja: Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem odbędzie się w dniach 1-3 lipca 2022 roku.
Pewnie zastanawiacie się, czemu w lipcu? Otóż w związku z corocznymi problemami z nadmiarem śniegu na Przełęczy Świdnickiej i Karbie, które uniemożliwiały poprowadzenie trasy biegu im. druha Marduły przez te miejsca, podjęliśmy decyzję o przesunięciu zawodów na późniejszy termin.
Wkrótce przekażemy Wam kolejne informacje, m.in. o terminie poszczególnych biegów i rozpoczęciu zapisów.
Zatem blokujcie terminy w kalendarzach startowych.
A na nowy 2022 rok życzymy Wam realizacji planów biegowych, mnóstwa radości z pokonywania kolejnych kilometrów i zdrówka, które nam biegaczom jest szczególnie potrzebne 🙂

Leave a comment