Link do zapisów na Bieg im dh. Marduły!

Jutro, tj. w środę o godz. 20:00 rozpoczynamy zapisy na tegoroczny Wysokogórski Bieg im dh. Franciszka Marduły, który planujemy zorganizować w dniu 12.06.2021 r. Poniżej przesyłamy link do ww. zapisów:
https://bgtimesport.pl/zawody/info/id/462

Pamiętajcie, że decyduje kolejność zgłoszeń!!!
Po udanej rejestracji na bieg otrzymacie jej potwierdzenie na maila podanego w zgłoszeniu. Mail będzie wysłany z adresu firmy obsługującej zapisy, czyli BGTime Sport, więc gdyby nie dotarł, proszę sprawdzić czy nie wpadł do spamu!
Pamiętajcie też, że macie 5 dni roboczych od dnia zapisu na dokonanie opłaty za bieg, co ostatecznie potwierdzi Wasz start w zawodach! W przypadku braku opłaty zgłoszenie zostanie usunięte. Wpisowe w kwocie 250,00 zł należy wpłacić na konto TG „Sokół” Zakopane nr 88 1240 5165 1111 0010 5075 7175 tytułem „imię, nazwisko, wpisowe za udział w Biegu Marduły”.
Ze względów technicznych musimy dokonać jednocześnie jednej korekty wcześniej podanej informacji, dotyczącej listy rezerwowej. Otóż w przypadku skompletowania pełnej listy zawodników na bieg zamkniemy zgłoszenia i dopiero wtedy poinformujemy Was o dodatkowym terminie zapisów na listę rezerwową. Ale na to przyjdzie czas.

Życzymy Wam powodzenia jutro. Niech moc będzie z Wami!!!

Leave a comment