Zakłady sportowe i gry kasynowe online w Polsce stały się jeszcze wygodniejsze i zyskowniejsze dzięki bukmacherowi Mostbet. Nasza firma oferuje szeroki wybór wydarzeń sportowych do zakładów sportowych, gry w kasynie internetowym Mostbet, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Skorzystaj także z naszej aplikacji mobilnej, aby zawsze być na bieżąco z grą.

Kończymy powoli kolejną weryfikację opłat za Bieg Marduły

Kończymy powoli kolejną weryfikację opłat za Bieg Marduły (zbliżamy się do ustalenia ostatecznej już listy startowej)!
Wysłaliśmy już maile z informacją o wykreśleniu z listy startowej zawodników, którzy nie dokonali zapłaty a do osób znajdujących się na liście rezerwowej o możliwości startu. Zawodnicy, którzy przy swoich nazwiskach mają numery podświetlone na czarno, tj. od 1 do 350 są już pewni startu.
Prosimy Was o zweryfikowanie listy startowej:
https://my.raceresult.com/191959/participants?fbclid=IwAR2EfluLpUwR_eo-3ztgaYvC5LIKuW4GOHzpRqP3K86xJtL_AjYUK_I-RS4
Jeśli coś się nie będzie zgadzać (tylko wtedy!), piszcie do nas na adres: biegisokole@gmail.com.
Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na liście głównej, więc jeśli chcecie się jeszcze zapisać na Bieg Marduły, wyślijcie na powyższego maila swoje dane (imię, nazwisko, datę urodzenia, adres, telefon, mail, ewentualnie klub z którego startujecie i info jaki posiłek wybieracie – mięsny czy vege). Decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli znajdzie się dla Was wolne miejsce na liście, damy Wam znać i dopiero wtedy poprosimy o dokonanie opłaty startowej.
Pozdrawiamy!!!

Leave a comment