Drodzy Biegacze!
Zgodnie z zapowiedzią końcem lutego miały ruszyć dodatkowe zapisy na wszystkie organizowane przez nas biegi w ramach Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem. Niestety musimy Was jeszcze poprosić o trochę cierpliwości.
Wynika to z faktu, że cały czas trwają rozmowy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym dotyczące organizacji biegów i przebiegu ich trasy. Mamy nadzieję, że zakończą się one dla Was i dla nas happy endem tj. Weekend odbędzie się w dotychczasowej formule.
W związku z powyższym plan działania wygląda następująco:
W tym tygodniu ogłosimy termin zapisów na Bieg im. dha Marduły, który na 100% odbędzie się zgodnie z zapowiedzią w dniu 12 czerwca 2021 roku na zaplanowanej pierwotnie trasie. Zapisy będą wyglądały podobnie jak w zeszłym roku, tj.:
- decyduje kolejność zapisów, a po znalezieniu się na liście w wyznaczonym terminie trzeba będzie opłacić start;
- będzie utworzona także lista rezerwowa 30 zawodników, którzy w razie zwolnienia się miejsca na liście otrzymają informację o możliwości startu.

Osoby, które będą chciały pobiec Grand Prix informujemy, iż niestety jeden z pozostałych dwóch biegów, tj. Bieg Sokoła lub Bieg Zamoyskiego może odbyć się na innej od zaplanowanej pierwotnie trasie (możliwe, że poza granicami TPN-u), jednak taką informację będziemy mogli przekazać Wam dopiero po zakończeniu uzgodnień. Jeśli ta niepewność Wam nie przeszkadza, to spróbujcie się zapisać na Bieg Marduły. Jeśli uda Wam się dostać na listę, opłaćcie pełną kwotę za udział w tym biegu, a po ogłoszeniu zapisów na pozostałe biegi dopłacicie resztę należnej sumy za całe GP.

W przypadku konieczności zmiany pierwotnej trasy Biegu Sokoła lub Biegu Zamoyskiego umożliwimy oczywiście zapisanym w zeszłym roku zawodnikom rezygnację ze startu i zwrócimy wpłacone środki. Mamy jednak cały czas nadzieję, że nie będziemy musieli tego robić i wszystkie trzy biegi odbędą się na terenie TPN-u.

Rozmowy z TPN ciągle trwają i będziemy Was informować o wszystkim, jeśli będziemy już mieli jakieś konkrety. Uwierzcie nam, spieszymy się jak możemy, żebyście mogli wpisać w swoje kalendarze start w ZWBzS, ale nie wszystko niestety zależy od nas 🙁

Pozdrawiamy Was serdecznie.

Leave a comment