Zmiana terminu tegorocznej edycji Weekendu Biegowego!!!

Drodzy Biegacze!
Tegoroczna edycja Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem miała się odbyć w dniach 5-7 czerwca. Czekaliśmy możliwie długo z podjęciem decyzji, niestety w związku z aktualną sytuacją w kraju i trwającymi różnego rodzaju ograniczeniami musimy przyznać, że zawody w pierwotnie zaplanowanym terminie nie mają szansy się odbyć. Jak co roku zapisy na tegoroczny Weekend Biegowy z Sokołem cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Kolejny raz pokazaliście, jak ważnym wydarzeniem w kalendarzu biegaczy jest ta impreza organizowana przez Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem. Bardzo nas to buduje. Trudne czasy wymagają od nas niestandardowych rozwiązań. Chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zorganizować jeszcze w tym roku jubileuszową X edycję Weekendu Biegowego z Sokołem. Niestety nie wszystko zależy od nas. W związku z tym chcemy przekazać Wam najważniejsze aktualne decyzje podjęte przez organizatorów:

1/ W pierwszej kolejności podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu tegorocznych biegów na weekend 4-6 września 2020r.

2/ Mamy świadomość, że przełożenie zawodów o 3 miesiące nie gwarantuje, że uda się je zorganizować w tym roku. Sytuacja w kraju jest dynamiczna, dlatego dajemy sobie czas do 20 lipca z podjęciem ostatecznej decyzji. Jeśli zatem do tego terminu nie zostaną zniesione ograniczenia, będziemy zmuszeni całkowicie odwołać tegoroczną edycję ZWBzS i rozpoczniemy przygotowania do organizacji przyszłorocznych zawodów.

3/ Wiemy, że część innych imprez biegowych została przesunięta m.in. na wrzesień i że zaproponowany przez nas nowy termin ZWBzS nie wszystkim będzie pasował, zatem proponujemy Wam następujące rozwiązania:

a) przepisanie wywalczonych w tym roku pakietów startowych na 2021 rok (unikniecie wtedy konieczności startowania w zapisach do przyszłorocznej edycji):
- jeśli wiecie już teraz, że wrześniowy termin nie będzie Wam pasował, a chcecie wystartować w przyszłorocznej edycji wyślijcie e-maila na adres biegisokole@gmail.com ze swoimi danymi, nazwą biegu, na jaki jesteście zapisani i prośbą o przepisanie pakietu na 2021 rok - ta opcja jest dostępna od dzisiaj do 26 lipca 2020 r. (w przypadku potwierdzenia przez nas organizacji zawodów we wrześniu 2020 r.);

- jeśli nie uda nam się zorganizować zawodów we wrześniu i odwołamy tegoroczną edycję ZWBzS pakiety startowe przepisane zostaną automatycznie na 2021 rok.

b) zwrot całości wniesionej opłaty startowej - w tym celu prosimy o e-maila na ww. adres, w którym podacie: imię, nazwisko, adres, datę i kwotę wpłaty oraz numer konta bankowego - ta opcja jest dostępna od dzisiaj do 26 lipca (jeśli zorganizujemy wrześniowe zawody) lub do 30 września 2020 r. (jeśli ogłosimy, że we wrześniu zawody się nie odbędą i odwołamy tegoroczną edycję ZWBzS).

4/ Jeśli wrześniowe zawody będą mogły dojść do skutku, pod koniec lipca ogłosimy dodatkowy termin zgłoszeń.

Będziemy informować Was na bieżąco. Pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie!

Leave a comment