Weryfikacja wpłat!

Drodzy Biegacze!
Zakończyliśmy weryfikację dokonanych przez Was wpłat na wszystkie trzy biegi X Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem. Prosimy Was teraz o weryfikację Waszych zgłoszeń: czy odnotowana została dokonana wpłata, czy zakwalifikowani zostaliście do dobrych kategorii wiekowych oraz czy wpisaliście dobrą datę urodzenia i czy prawidłowo zaznaczyliście fakt startu w Grand Prix (można to zaznaczyć jedynie jeśli jesteście na liście startowej każdego z biegów). Na informacje o konieczności ewentualnych korekt zgłoszeń czekamy do czwartku 19 marca do godziny 18:00 (wyłącznie w formie mailowej na adres: biegisokole@gmail.com). Po tej dacie usuniemy z listy nieopłacone zgłoszenia.
W związku z obecną sytuacją w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, która skutkuje koniecznością odwoływania kolejnych biegów, na razie chcemy wstrzymać się z zapisami uzupełniającymi na listy biegów im. dha Marduły oraz Sokoła.
Nadal prowadzimy wg założonego planu przygotowania do X Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem, ale rozważamy różne scenariusze. Niestety nie wszystko zależy od nas. Najważniejsze jest Wasze zdrowie. Śledzimy rozwój sytuacji i o wszystkich podejmowanych przez nas decyzjach będziemy Was informować na bieżąco. Pozdrawiamy.
Zespół Organizacyjny Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem

Leave a comment